Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на news.church.ua, Місія «Синодальний відділ УПЦ по соціально-гуманітарних питань» провела щорічну благодійну акцію «Рюкзачок Милосердя», в рамках якої 800 дітей з малозабезпечених сімей отримали рюкзаки з необхідним шкільним обладнанням.

«Зібрати дитину до школи в наші часи – нелегке завдання, а в якихось випадках майже неможливе. Тому Українська Православна Церква допомагає всім тим, хто потребує і бажає цієї допомоги. Дай Боже, щоб сьогоднішній день, в який ми готуємо наших дітей до школи, був днем благословіння і днем радості. Оскільки найголовніше, що в наші часи кожна людина повинна отримати й відчути, що вона не одна, що завжди є ті, хто допоможуть. Хай благословіння Господнє перебуває на батьках, на дітях, на вчителях», - сказав єпископ Білогородський Сильвестр.

Владика окропив святою водою присутніх і вручив дітям рюкзаки з необхідним шкільним обладнанням.

Мета акції - надати допомогу малозабезпеченим, багатодітним, нужденним сім'ям, сім'ям переселенців і разом зібрати дітей до школи.

Голова Місії «Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань» протоієрей Сергій Екшиян звернув увагу, що в основному за допомогою звертаються багатодітні сім’ї, яким у Соціальному відділу надають постійну підтримку, у тому числі продуктовими наборами.

Популярні новини зараз
Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

«Життя ускладнюється і предмети, продукти першої необхідності дорожчають, а зарплати у людей залишаються незмінними. Середня ціна одного рюкзачка це 1000-1200 грн. Сума чимала, особливо коли кілька дітей. Тому у цьому році у нас в рази більше звернень - майже 400 прохань для 900 дітей», - сказав отець Сергій.