За позовом голови політради партії "опозиційна платформа - за життя", народного депутата Віктора Медведчука в Європейському суді з прав людини буде прийнято рішення на його користь. Таку думку висловив екс-міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

"Враховуючи, що відбувається останнім часом, у адвокатів в нашій країні з'явилося дуже багато роботи – починаючи від пенсій і закінчуючи закриттям каналів, репресіями щодо опозиційних політиків. Я глибоко переконаний, що позови щодо закриття каналів і щодо притягнення до відповідальності Медведчука будуть задоволені ЄСПЛ, і тоді Україні доведеться ці рішення виконувати", – сказав він.

Могильов також вважає, що закриття телеканалів коштуватиме Україні багатомільярдних сум, але платити за це будуть прості українці.

"Більше того, закриття каналів коштуватиме багатомільярдних Сум, знову ж саме наших грошей, платників податків, через безграмотні дії влади. ЄСПЛ ніякого відношення до нашої влади не має, на нього натиснути буде неможливо. Я глибоко переконаний, що ці рішення суду будуть прийняті на користь Медведчука і на користь каналів, які були закриті, тому що це пряме порушення норм права у нас в країні", – додав екс-міністр.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк в прозорій блузочці заговорила про багатих чоловіків: "Спасибі, я сама"

День прощання із загиблою учасницею "МастерШеф" Стелою Клименко: сліз не стримати

Софія Ротару переживає велику втрату, найближчу вже не повернути: "Світла пам'ять"

Оля Полякова сяде у суддівське крісло на "Танці з зірками" поряд з Владом Ямою: "Замість Кухар?"

Показати ще