Виробники електроенергії закликають НКРЕКП утриматися від скасування нижнього прайс-кепу, що стримує маніпуляції трейдерів на ринку електроенергії.

Про це йдеться в листі Першої Енергетичної асоціації України до голови НКРЕКП Валерія Тарасюка.

«В умовах катастрофічного падіння цін реалізації вироблюваної ТЕС електроенергії таке рішення є алогічним і інших наслідків, крім шкоди для учасників ринку, не буде. Перша енергетична Асоціація звертається до НКРЕКП з проханням утриматися від прийняття зазначеного рішення до закінчення осінньо-зимового періоду 2021/2022», - йдеться в листі асоціації.

У ПЕАУ зазначили, що передчасне рішення скасувати нижній прайс-ким НКРЕКП може прийняти вже 1 вересня.

В Асоціації підкреслили, що останнім часом НКРЕКП прийняло ряд важливих рішень, які поліпшили ціноутворення на ринку електроенергії, що дозволило генеруючим компаніям почати активно закуповувати паливо і проводити ремонти в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

У Києві діти намагалися скинути переляканого кота з вікна багатоповерхівки: жалібно нявкав і дригав лапками

Наталя Могилевська видала неочікуване зізнання учаснику шоу "Співають всі": "Заміж без сумніву"

Українцям дадуть 13 пенсій, але це для обраних: "Нікому не догодиш"

Показати ще

Нагадаємо, у травні-липні через різкий обвал цін, спровокований недобросовісними трейдерами-спекулянтами, ТЕС і ТЕЦ не мали можливості купувати вугілля в повному обсязі, що призвело до зниження запасів палива. У серпні ситуація виправилася. Маніпуляції трейдерів були припинені і ГК ТЕС почали контрактувати нові обсяги вугілля в тому числі з імпорту.