Фахівці Офісу ДЕІ у Кривому Розі в ході заходу контролю виявили чисельні порушення природоохоронного законодавства на ПрАТ «Північний ГЗК», який є найбільшим утворювачем відходів в Україні.

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований – йдеться в офіційному Telegram-каналі відомства.

«Фахівці Офісу ДЕІ у Кривому Розі в ході заходу контролю виявили чисельні порушення природоохоронного законодавства, а саме:

Порушення порядку здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря;

Недодержання вимог дозволу на викиди. За результатами інструментально - лабораторного контролю зафіксовано перевищення обсягів викидів забруднюючих речовин, встановлених дозволом.

Популярні новини зараз

Українки вивалили груди під Радою, щоб бачили усі депутати: "Припиніть тарифний геноцид"

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Показати ще

Недотримання режиму роботи гідротехнічних споруд хвостосховища і не вжито достатніх заходів щодо попередження негативного впливу на навколишнє середовище. Так, наразі фактична відмітка води та хвостів у аварійних ємностях свідчить про критичний рівень її заповнення.

Встановлено факт сумісного зберігання відходів різного морфологічного складу. Виявлено засмічення земельної ділянки відходами брухту вогнетривів, деревини, пакувальної тари, відходів теплоізоляції», - деталізував Андрій Мальований.

Фахівці Держекоінспекції надали припис щодо усунення виявлених порушень, а посадових осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності. За окремими видами порушень проводяться розрахунки збитків.