Політолог Михайло Чаплига у своєму блозі розповів про страх злиднів. За його словами, саме страх злиднів змушує людей показувати свою помилкову успішність.

«Мені здається, що ми нація переможена страхом бідності, породженим відібраною упевненістю в завтрашньому дні. Багатьох з нас переміг страх бідності, і вони здалися йому. Саме страх бідності змушує тих, хто хоче здаватися успішними в лапках, купувати айфони, їздити не туди, де красиво, а там де заможно», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, коли людина намагається всім довести свою спроможність, то це лише реакція на страх бідності. На думку Чаплиги, людина, яка демонстративно показує свою спроможність, намагається самоствердитися.

«Страх бідності – саме це робить нас підозрілими, черствими і цинічними, і в кінцевому підсумку – сволотою, що не здатна насолодитися тим, що безкоштовно дарує життя і природа. Хто не доїдав в дитинстві, той і в старості в багатстві буде ховати шматочок хліба під подушкою», - підкреслив Чаплига.

Як зазначив політолог, вільних людей впізнати просто: вони носять звичайні речі і купують лише необхідне і тільки практичне. За словами експерта, вільні люди, вибираючи місце для відпочинку, дивляться спочатку на місце і історію, а готель шукають вже потім.

Популярні новини зараз
За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть Подаємо заяву та чекаємо на гроші: українцям показали, як без проблем повернути переплату за газ Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига заявив, що Америка хоче продавати дорогий сланцевий газ в Європу.

Також Знай.ua повідомляв, що Чаплига привітав Україну з тридцятиріччя незалежності: Зі святом тебе, країна!