Держекоінспекція Центрального апарату спільно з інспекцією Столичного округу почала позаплановий захід контролю АТ «Гідромеханізація» на підставі звернень громадян.

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований – йдеться на сайті відомства.

«Це підприємство здійснює видобуток піску на території Бортницького родовища у Дарницькому районі. Нещодавно під час особистого прийому громадян отримав звернення про те, що підприємство незаконно добуває корисну копалину, а також здійснює засмічення територій», - зазначив Андрій Мальований.

На підставі низки скарг Держекоінспекція розпочала позапланову перевірку підприємства.

«Проконтролюємо, чи дотримується підприємство умов дозволу на видобування надр та чи здійснює поводження з відходами відповідно до законодавства», - додав Андрій Мальований.

Популярні новини зараз
За скільки днів можна заробити на новий iPhone 2022 в Україні: красномовніше, ніж індекс борщу Федори Олександрійської 24 вересня: чому сьогодні не можна бруднити спідницю і навіщо кришити капусту, традиції та заборони дня ПриватБанк дає студентам 50 гривень на каву: як отримати гроші Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще