У четвер, 2 вересня, суд продовжив до 31 Жовтня домашній арешт народному депутату України, голові Політради та голові Стратегічної ради партії "опозиційна платформа – за життя" Віктору Медведчуку.

"Це не суд, а судилище! Це політична розправа, безумство, що не має нічого спільного ні з законами, ні з юриспруденцією", – так прокоментував народний депутат України, співголова партії" опозиційна платформа-за життя " Вадим Рабінович рішення суду.

Політик упевнений, що таке рішення – не випадково, тому воно буде ретельно проаналізовано.

"Все, що відбувається навколо Віктора Медведчука – це якесь безумство і, якби всі присутні журналісти могли бути в залі суду, то вони б у цьому переконалися. Що це-ми не розуміємо, але очевидно, що таке рішення - не випадково. Вдумайтеся: суть звинувачення і продовження арешту тепер полягає в тому, що Медведчук, бачте, може з'їсти 62 томи справи. Це на голову не одягнеш!"- підкреслив Співголова партії "опозиційна платформа - за життя".

"Висновок один: ніякої судової системи в Україні не існує, а всі ми спостерігаємо за судилищем, яке не має ніякого відношення до законів і юриспруденції взагалі. Це політична розправа над Медведчуком!"- резюмував Вадим Рабінович.

Популярні новини зараз

Євген Клопотенко заговорив про весілля із Настею Каменських: "Чого ти такий дєрзкий?"

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

Кім Кардашьян написала повідомлення Лесі Нікітюк: "Досі не відкриваю"

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Показати ще