Для досягнення цілей Green Deal Україні необхідно поглибити реформи і лібералізувати енергетичний сектор.

Таку думку висловив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко в ході Міжнародної конференції "Енергетичний сектор в Україні — сучасні події і майбутні можливості для бізнесу", яка була організована східним комітетом економіки Німеччини.

"Україна може зробити свій вагомий внесок у декарбонізацію Європи. Для України єдиний шлях досягнення амбітних цілей Європейського Green Deal - це поглиблення реформ і лібералізація енергетичного сектора. Саме зараз прийшов час перейти від політичних декларацій до конкретних дій», — сказав Максим Тимченко.

Він нагадав, що ДТЕК вже став на шлях декарбонізації.

"ДТЕК поставив мету до 2040 року досягти вуглецевої нейтральності. Однак для масштабування процесу декарбонізації на всю українську економіку сьогодні критично необхідно створити умови для інвестицій у відновлювані джерела енергії та водневі проекти", - додав Максим Тимченко.

Популярні новини зараз

Білецький заявив, що Україна не зможе скористатися ізраїльською системою «Iron Dome»

Настя Каменських перетворилася на Катю Осадчу і станцювала, як у 17 років: "У кожного чоловіка мікроінсульт"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Показати ще

Для забезпечення технологічного фундаменту та обміну експертизою в процесі енергетичної трансформації ДТЕК ініціював поглиблення співпраці з Siemens Energy і підписав меморандум про взаєморозуміння. ДТЕК вже має багаторічний досвід співпраці з німецькими компаніями, чий досвід і науково-технічна база можуть бути цінними для трансформації українського енергетичного сектора.