Політолог Михайло Чаплига у своєму блозі розповів про візит української делегації до Вашингтона. За його словами, представників України зустрічала досить мізерна делегація.

«Перше, що впадає в очі, це той спосіб, у який його прийняли. А прийняли його як тінь. Таке відчуття, що хотіли сховатися, тобто не прийняти не можна, але так прийняти, щоб поменше людей про це дізналися», - зазначив Чаплига.

На думку експерта, саме тому і не було спільного брифінгу в кінці зустрічі Байдена і Зеленського. За словами Чаплиги, українська делегація у Вашингтоні виглядала недоречною. Як зазначив експерт, Зеленський почав трансляцію, щоб привернути увагу.

«Звернули увагу на убогість делегації, яка зустрічала. Нічого дивного, тому що ранг візиту був спочатку низьким – це робочий візит: зрозуміло, що ніяких почестей і оркестрів не буде», - підкреслив Чаплига.

За словами експерта, американська сторона не поставилась з повною серйозністю до візиту української делегації до Вашингтона.

Популярні новини зараз
Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків 5-7 гривень за кіловат: українцям показали нові тарифи на світло, за яких держава може вступити до ЄС Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига розповів, коли будуть перевибори і чи будуть вони взагалі.

Також Знай.ua повідомляв, що Чаплига розповів про страх бідності.