Державна Калуська ТЕЦ звернулася до Кабінету Міністрів з проханням вирішити проблему занижених цінових обмежень (прайс-кепів) в Бурштинському енергоострові, які призвели до зупинки станції і неможливості закуповувати вугілля.

Про це йдеться в листі керівництва ТЕЦ до уряду, копія якого є в розпорядженні редакції.

«Собівартість електроенергії є значно вищою цін, що встановлені НКРЕКП для Бурштинського енергоострову. Неможливість придбання вугілля та газу для потреб підприємства може призвести до повної зупинки роботи обладнання ТЕЦ. Зупинка ТЕЦ однозначно призведе до зупинки хімічно-небезпечного об’єкту «Карпанафтохім», негативних екологічних наслідків і техногенної катастрофи», - йдеться в листі ТЕЦ.

Зволікання з вирішенням проблеми збитковості державної ТЕЦ поставить під загрозу соціальне становище мешканців міста Калуша та зрив опалювального сезону.

Керівництво ТЕЦ закликало уряд вплинути на НКРЕКП для підвищення цінових обмежень в регіоні Бурштинського енергоострову, які дозволять ТЕЦ відновити роботу і закупівлю вугілля.

Популярні новини зараз

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Сина легенди "Танців з зірками" Ілони Гвоздьової не захотіли лікувати без грошей: швидка їхала півтори години

Україна на порозі чергового локдауну: 21 область перетнула "червону лінію" захворюваності

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Показати ще

«Для недопущення зриву опалювального сезону і настання негативних екологічних наслідків, просимо збільшення максимальної межі цін на РДН і ВДР до рівня цінових обмежень в ОЕС України і надання ТЕЦ кредиту на поповнення обігових коштів», - йдеться в листі.

Нагадаємо, 31 серпня припинила роботу Калуська ТЕЦ через брак вугілля. ТЕЦ працює відокремлена від основної енергосистеми України, в Бурштинському енергоострові. Ціна, за якою державна ТЕЦ може продавати електроенергію обмежена рішенням НКРЕКП і не покриває собівартість виробництва електроенергії.