Президент України Володимир Зеленський, забороняючи в країні російську мову і переслідуючи опозицію і незалежні ЗМІ, діє в інтересах місцевих радикальних націоналістичних організацій. Таку думку висловлюється в публікації популярного в Німеччині інтернет-ресурсу Eurobrics.

У статті висловлюється побоювання, що Україна може перетворитися на нацистську державу ‒ про це свідчать останні тенденції.

"Ультранаціоналістичні марші з факелами в містах України, героїзація українських нацистських посібників і військових злочинців, а також поширення правоекстремістської ідеології викликають занепокоєння з приводу майбутнього цієї східноєвропейської кризової держави», – пише Eurobrics.

У публікації підкреслюється, що все це відбувається не просто з мовчазної згоди української влади, а й за безпосередньої підтримки Президента Володимира Зеленського, який для того, щоб домогтися розташування українських праворадикалів, пішов на закриття незалежних ЗМІ і незаконне кримінальне переслідування лідера опозиції ‒ голови політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктора Медведчука.

"Глава держави (Володимир Зеленський. - Ред.) зробив кілька кроків щодо реалізації інтересів правих екстремістів, наприклад забезпечивши послідовне виконання нового закону про українську мову і, таким чином, широку заборону російської мови на початку 2021 року або заборонивши мовлення трьох опозиційних телеканалів. Потім Зеленський ініціював розслідування проти опозиційних політиків, а незабаром після цього навіть ввів санкції проти співголови партії "опозиційна платформа - за життя" Віктора Медведчука і ще семи осіб і 19 компаній», – зазначає німецьке Інтернет-видання.

Популярні новини зараз

Українські студенти та викладачі розповіли, як ставляться до дистанційки: "Абсурдне рішення"

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

Приват24 припиняє роботу: у банку попередили українців

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

Показати ще

Нагадаємо, коментуючи звинувачення влади на адресу опозиційних політиків і закриття неугодних телеканалів, голова політради партії " опозиційна платформа - за життя», народний депутат України Віктор Медведчук підкреслив, що політики і журналісти «повинні боротися, за свої права, за свободу слова, свободу мовлення, за право доносити до людей не тільки ту точку зору, яка подобається офісу Президента або самому Президенту, а ту, яка є у людей».

Крім того, Медведчук нагадав, що позасудова розправа над неугодними ЗМІ почалася в Україні в лютому 2021 року, коли були закриті три телевізійних канали, а також введені санкції проти громадян України, що є кричущим порушенням Конституції і законів країни.