Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це сказав керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Антоній (Паканич) у відео, опублікованому на Ютуб каналі «Витражи: о вере в красках».

«Духовний закон говорить, що можемо отримати владу над тим, чому даємо ім'я. Праотцю Адаму було даровано право давати імена тваринам. Тим самим він отримав владу над ними. Тварини брали імена, визнавали його владу, служили йому», - сказав митрополит Антоній.

Він зазначив, що подібне містичне дійство відбувається під час сповіді. «Проговорюючи свої гріхи і пристрасті, навіть перед самим собою, називаючи те, від чого потрібно очиститися, отримуємо владу над ними. Вже не вони панують над нами, а ми знаходимо влада над ними », - пояснив владика.

Керуючий справами УПЦ порівнює сповідь з «духовним душем». «Людина, яка ігнорує щиру сповідь, прирікає себе на духовний сморід. Відомо, що нечиста сила, сморід - нестерпні, тому що немає покаяння, а лише гординя. Той, хто регулярно вдається до таїнства сповіді, отримав дозвільну молитву священика, немов відроджується заново, повстає з небуття. Людина здатна вловити ні з чим незрівнянні і незрозумілі емоції в цю мить, надію і радість», - підкреслив він.

Популярні новини зараз
Жінка підхопила смертельну "чорну ногу": просто працювала на городі У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Немає іншого шляху до спасіння, як через покаяння, нагадав митрополит Антоній, бо сказано: «Бог гордим противиться, а смиренним дає благодать». «Один раз напившись чистої води, не зможемо вже пити з брудного болота. Золото очищається в вогні, а серце в щирому покаянні», - уклав архієрей.