Політолог Михайло Чаплига у своєму блозі розповів про ймовірні заворушення в українському суспільстві напередодні перевиборів. За його словами, владі важливо не допустити розгойдування в країні.

«Я вірю в проведення спершу президентських, а тільки потім вже парламентських виборів. Але, хай там як, чому вони думають про локдаун на листопад?», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, місцева влада не протидіє організації протестів у Києві, тому що існує певний конфлікт між політичними елітами. Чаплига прогнозує певні політичні розгойдування.

«Роль Яценюка з Аваковим недооцінена і швидше за все ми побачимо повсталий тріумвірат Яценюка, Авакова і Турчинова – вони будуть розгойдувати. Єдиний варіант, на який може розраховувати Порошенко, це щось типу перевороту і легітимації цього на виборах навесні», - підкреслив Чаплига.

Як зазначив експерт, нинішній владі важливо не допустити розгойдування ситуації в країні і вона робить всі попереджувальні кроки, тому що це може перешкодити бажаному результату на виборах.

Популярні новини зараз
Пара вирішила завести собі дівчину і навіть сплять з нею в одному ліжку: "Ми не ревнуємо, це розмаїття" Чоловік запросив 300 мільйонерів на весілля і не чекав на такі подарунки: лайфгак працює "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші Варус, Сільпо, АТБ вразили ціною борщового набору: "Не такі дорогі ті черешні по 1200 грн"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига розповів про візит української делегації до Вашингтона.

Також Знай.ua Чаплига розповів про страх злиднів.