Політолог Михайло Чаплига у своєму блозі розповів про ймовірні заворушення в українському суспільстві напередодні перевиборів. За його словами, владі важливо не допустити розгойдування в країні.

«Я вірю в проведення спершу президентських, а тільки потім вже парламентських виборів. Але, хай там як, чому вони думають про локдаун на листопад?», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, місцева влада не протидіє організації протестів у Києві, тому що існує певний конфлікт між політичними елітами. Чаплига прогнозує певні політичні розгойдування.

«Роль Яценюка з Аваковим недооцінена і швидше за все ми побачимо повсталий тріумвірат Яценюка, Авакова і Турчинова – вони будуть розгойдувати. Єдиний варіант, на який може розраховувати Порошенко, це щось типу перевороту і легітимації цього на виборах навесні», - підкреслив Чаплига.

Як зазначив експерт, нинішній владі важливо не допустити розгойдування ситуації в країні і вона робить всі попереджувальні кроки, тому що це може перешкодити бажаному результату на виборах.

Популярні новини зараз

Діду, затопи грубку: українці масово переходять на дрова через дорогий газ

"Веселе" кладовище біля кордону з Україною, де не прийнято плакати: єдине у світі

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Лутковська пояснила, чому багато українців відмовляються від щеплення

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига розповів про візит української делегації до Вашингтона.

Також Знай.ua Чаплига розповів про страх злиднів.