Політолог Михайло Чаплига у своєму блозі розповів про ініціативу створення нової держави. За його словами, влада, ймовірно, хоче створити державу на абсолютно новій концепції і молоде покоління це може підтримати.

«Поки ви займалися тарифами і всім іншим, ви не звернули уваги на одну маленьку деталь – вони будують на руїнах УРСР нову країну. Вони вчинять так, як вчиняли компрадори з нашим «Нафтогазом»: найвигідніше виділити собі, а найбільш невигідне – кинути і повісити на людей», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, якщо компрадорський елемент так міг вчиняти з нашими державними корпораціями, то вони можуть так само вчинити і з цілою країною.

«Вони малюватимуть. Ви скажете, що людям це не зайде: всі ці малюнки, нова держава та інвестиції. Зайде, бо їхня аудиторія це 18-35 років і ця аудиторія згуртована», - підкреслив Чаплига.

Як зазначив політолог, старше покоління почне в цьому шукати суть, але оскільки суті в цьому немає, то вони не приймуть цю ідею, але головна аудиторія (18-35 років), на думку експерта, зацікавиться цією ідеєю.

Популярні новини зараз

В Україні з 22 вересня можуть посилити карантин і перерахувати пенсійний вік: офіційна заява Дениса Шмигаля

Настя Каменських показала себе справжню, ні грама макіяжу: "У стилі Моніки Беллуччі"

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

Загибла зірка "МастерШеф" Стелла Клименко перед смертю розповіла про жорстоке побиття: "Ніяких скарг, це життя"

Показати ще

«Їм не потрібно бути – їм потрібно здаватися, і відповідно їм не потрібно нічого будувати, а потрібно добивати те, що є і малювати красиву картинку для тих, хто ще не платять за цими тарифами», - сказав експерт.

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига розповів, коли будуть перевибори і чи будуть вони взагалі.

Також Знай.ua повідомляв, що Чаплига розповів про страх бідності.