Зеленський готує чергове "покращення" для українців. З 1 лютого 2022 року планується ввести збір кодів ІПН з одержувачів міжнародних поштових та експрес-відправлень.

Під приводом підвищення ефективності боротьби з контрабандою, держава збирається більш ретельно відстежувати що і в якому обсязі замовляють українці з-за кордону.

Верховна Рада України планує прийняти в другому читанні пов'язані законопроекти №4279/4278, зареєстровані ще 28 жовтня 2020 року, деякі норми яких містять відверто суперечливі і можна сказати фатальні наслідки для ринку української міжнародної логістики.

Всі без винятку Експрес-перевізники і поштові оператори в шоці і виступають єдиним фронтом проти, чого не було практично ніколи.

Компанії вже висловили категоричний протест. Нова Пошта Глобал, Meest, представники найбільших міжнародних мереж DHL, Fedex, UPS, в тому числі і державна Укрпошта попереджають, що законодавче нововведення призведе до токсичних для їх іміджу ризиків, зокрема – виникнення операційних колапсів, затримок доставки, масового повернення товарів і збільшення сум компенсації за недоставлені своєчасно відправлення. А головне - буде створено суттєвий ризик витоку або навмисного зливу персональних даних українців шахраям.

Популярні новини зараз

Погода зжалиться над українцями перед опалювальним сезоном, синоптик Діденко обрадувала прогнозом: в яких регіонах буде сухо і сонячно

Українські студенти та викладачі розповіли, як ставляться до дистанційки: "Абсурдне рішення"

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

Показати ще

Перевізники і поштовики вважають також, що ініціатори відкрито лобіюють інтереси великого українського рітейлу, який неодноразово намагався обмежити покупки громадянами більш дешевих аналогів їх товарів на міжнародних майданчиках. В середньому, великі українські торговельні мережі встановлюють націнку на свої товари в розмірі від 200% до 500%. Однак нашу владу, схоже, біди народу цікавлять куди менше, ніж збагачення його "слуг" і наближених до еліти олігархів!