Політолог Михайло Чаплига у своєму блозі розповів про принципи влади з початку незалежності. За його словами, після того як влада закінчила розкрадати країну, вона взялася за розкрадання народу.

«З давніх-давен ще з незапам'ятних часів установи України, всіх нас об'єднував неписаний суспільний договір – ми як народ закриваємо очі на те, що влада в особі олігархів краде заводи і пароплави, а влада натомість закриває очі на всі наші спроби вижити всупереч їхнім зусиллям , тобто на те, що ми крадемо гайки з тих заводів», - зазначив Чаплига.

Як зазначив експерт, виживати всупереч владі означало не потрапляти на очі «збирачам данини». За словами експерта, простим людям довелося працювати в тіні або їхати в фактичне рабство на Захід.

«Ми стали платити за утворення руїни і за реформи в лапках і дірку в пенсійному. Коли не залишилося ні заводів, ні пароплавів, влада почала потрошити наші матраци. Як? Ввела податок ЖКГ», - підкреслив політолог.

На думку Чаплиги, влада хоче обікрасти кожного, впроваджуючи різні податки. Як зазначив експерт, влада порахувала, що у всіх людей залишилося 50 млрд «в матрацах» і влада хоче забрати ці гроші у вас.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Кущ заявив, що зараз ми маємо багато напрацювань, до яких прагне Захід.

Також Знай.ua повідомляв, що Чаплига розповів, навіщо влада хоче створити нову концепцію держави.