Президент України Володимир Зеленський всіма силами бореться за владу і для того, щоб бути обраним на другий термін, йде навіть на закриття незалежних ЗМІ і репресії проти опозиції, зокрема на незаконне кримінальне переслідування лідера опозиції, голови політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктора Медведчука. Про це пише популярне близькосхідне Інтернет-видання Emea Tribune.

У публікації наголошується, що в гонитві за електоратом Зеленський став схожий на екс-президента Петра Порошенка, хоча обіцяв стати його антиподом.

«В очікуванні переобрання Зеленський пригнічує неупереджені ЗМІ в дусі свого попередника олігарха Петра Порошенка і явно зловживає владою, порушуючи законодавство, щоб переслідувати політичних суперників. Глава опозиції Віктор Медведчук, який виступає за врегулювання конфлікту на Донбасі і відновлення відносин з Москвою, піддається в Україні кримінальному переслідуванню за державну зраду», – констатує Emea Tribune.

Нагадаємо, 20 серпня генеральний прокурор Ірина Венедиктова оголосила про завершення досудового розслідування за звинуваченням Віктора Медведчука в державній зраді.

31 Серпня Медведчуку було вручено нове клопотання про продовження терміну домашнього арешту ще на 2 місяці, так як, на думку прокурора, в ході ознайомлення з матеріалами кримінального провадження політик може їх знищити.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

2 вересня Печерський районний суд міста Києва задовольнив клопотання сторони обвинувачення, залишивши Віктора Медведчука під домашнім арештом до 31 Жовтня.

Коментуючи це рішення, лідер ОПЗЖ підкреслив, що воно було цілком очікуваним, бо в Україні судова система повністю залежить від влади, яка, використовуючи адмінресурс, впливає на суддів і таким чином бореться з опозицією. Крім того, як професійний юрист з величезним досвідом, Віктор Медведчук переконаний: відповідальність за те, що відбувається лежить, перш за все, на владі, а не на судах і судовій системі в цілому, яка сьогодні просто знищується Зеленським і його командою.