Історія питання.

Історія з проведенням зимової Олімпіади в Україні веде свій родовід з 2010 року. Президент Віктор Янукович на засіданні Ради регіонів в 2010 році запропонував боротися за проведення зимової Олімпіади в Україні в 2022 році. Проте з першої фрази ця ідея набула комічного характеру - Янукович переплутав слова і Буковель назвав Буковиною?!

Далі більше - розрекламована державна інституція Каськіва «Олімпійська надія-2022» розікрала 165 млн.грн за даними детективів НАБУ.

Нове життя проекту «Олімпіада в Україні» намагалися дати Лукашенко і Зеленський у Мінську в 2019 році, заявивши про готовність провести Олімпіаду на дві країни.

Тепер про ідею проведення Зимової Олімпіади-2030 лише в Україні голосно заявив Зеленський на заходах до 30-річчя НОК.

Популярні новини зараз

Віддають за безцінь: ціни на виноград в Україні б'ють рекорди, дешевше тільки задарма

Дотримання норм або порушення прав? Мережа кінотеатрів змусила українців приходити з ПЛР-тестами

Приват24 припиняє роботу: у банку попередили українців

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

Показати ще

Бюджет проекту.

Як відомо, літня Олімпіада в Токіо-2020 коштувала біля 25 млрд.дол., а зимова в Сочі-2014 за офіційними даними більш як 20 млрд. дол., а за оцінками російської опозиції - біля 50 млрд.дол. У випадку нашої країни мова йде про ще більші витрати, оскільки ЖОДНОГО спортивного об‘єкту у зимових видах спорту, який відповідає олімпійським стандартам, не має! Більш за те, будуватиме надкоштовні об‘єкти за міжнародними вимогами, скажімо для керлінгу, не має ніякою потреби.

Пропозиція.

Сучасній Україні потрібні не шоу-спортивні проекти, а системна державна політика по розвитку масового спорту і створення економічної спортивної інфраструктури.

Що стосується міжнародних змагань в Україні, то вони корисні лише для популярних та конкурентних видів спорту.