Морську галузь продовжує лихоманити. Спочатку правоохоронці заблокували всі доступи до електронних баз галузі на підставі розслідування СБУ. Потім, нібито сервери і портали були передані Мінінфраструктури... і система, офіційно запрацювала. Проте, ненадовго.

Вже на вимогу дивних громадських діячів, Шевченківський районний суд Києва 9 вересня 2021р., (справа № 761/32408/21, в кримінальному провадженні № 42021000000000302), постановив: "Накласти арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі Інтернет при використанні веб-ресурсів з такими доменними іменами, зареєстрованими в ТОВ" Інтернет Інвест "(код ЄДРПОУ 32493292)». У переліку "заарештованих" опинилися всі сайти, що обслуговують морську галузь країни, а також доменні імена, зареєстровані в реєстраторі доменних імен Go Daddy, LLC.

Таким чином, йдучи на поводу незрозумілих громадських діячів, силовики заблокували доступ не тільки нашим морякам до своїх документів, розміщених в Електронному «кабінеті моряка», а й керівництву міжнародних компаній, до баз даних українських моряків, щоб упевнитися в наявності дипломів, сертифікатів і необхідної кваліфікації. Тепер при будь-якій перевірці на берег мають всі шанси зійти абсолютно всі наші моряки.

Одночасно з даними діями на адресу IMO надійшов лист про продовження дії документів моряків, цим же листом зобов'язують судновласників / операторів через адреси psc.ua@marad.gov.ua і m.melnyk@mtu.gov.ua відсилати інформацію про кожен контракт з моряком, що має українські документи: ім'я судновласника або оператора; назву та номер ІМВ судна; повне ім'я та посаду моряка; скановані копії або деталі документів моряка. "Залишається здогадуватися, навіщо Миколі Мельнику - державному експерту директорату морського транспорту часів в. Криклія згадані вище дані. Адже на другу адресу накладено арешт, як і на всі інші адреси з доменом marad.gov.ua. сьогоднішні чиновники МІУ і МорАда в черговий раз довели свою, як мінімум, неспроможність. Адже саме вони завели ситуацію в глухий кут в гонитві за грошима моряків», - дивується експерт в морській галузі Олег Григоров.

Моряки ж самі намагаються знайти вихід з глухого кута, в який їх загнали керівники міністерства, - як варіант-напівлегальним шляхом отримати громадянство будь-якої країни, і вже як представник іншої держави, йти в рейс. Зараз повні комплекти документів для отримання громадянства надають Румунія, Болгарія, Угорщина, Польща, Росія. Жителям, наприклад, Одеської області для отримання румунського паспорта, необхідно надати лише документи, що їхні прадіди проживали на цій території до 1940 р.

Популярні новини зараз

Європейські платіжки за газ порівняли з українськими: "Ледь не залишаємося голодними...."

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Українка поскаржилася на Ощадбанк через картку киянина: "На ній фото чужого мужика"

Показати ще

Чехарда і плутанина з підтвердженням документів моряків може призвести до незворотних наслідків-Україна потрапить до чорного списку країн, які не дотримуються вимог Міжнародної конвенції про підготовку моряків. Ну для керівництва нашого Мінінфраструктури і силових відомств це ж не важливо, головне, щоб громадські працівники були задоволені!