Я, народний депутат України, голова політради опозиційної політичної партії "опозиційна платформа ‒ за життя", Віктор Медведчук, виходячи з останніх рішень судів у моїй справі, змушений констатувати: в Україні немає незалежної судової влади, закон не захищає опозицію та інакомислячих від свавілля влади.

Після того як була здійснена спроба припинити повноваження всього складу суддів Конституційного Суду, після того як до Верховної Ради був внесений законопроект про розпуск Окружного адміністративного суду міста Києва, після незаконного звільнення суддів Конституційного Суду, скасованого рішенням Верховного Суду, і потім вже розслідування, розпочатого ДБР щодо суддів Верховного Суду, які скасували незаконний указ Президента, ‒ після всього цього свавілля влади суди перебувають під таким тиском, що не можуть об'єктивно і неупереджено здійснювати правосуддя. І тому в суді ми побачили не правосуддя, а політичну волю нинішньої влади, яка руками суддів усуває політичних конкурентів і всіх, хто незадоволений політикою чинного режиму.

Українська влада сьогодні судить не мене, влада судить багатомільйонну "небандерівську" Україну, і судять її ті, хто робить з нашої країни "анти-Росію". Реальна Україна, її народ, інтереси, культура і економіка знищуються.

Сенс існування однієї з найбільших країн Європи зводиться до того, щоб до кінця своїх днів вести антиросійську політику, якою б абсурдною і антинародною ця політика не була. Це злочинна політика, а тому не варто шукати правосуддя у злочинців, які наживаються на війні і злиднях народу.

Я впевнений, що Україні як ніколи необхідний громадянський опір чинній владі, яка формує тоталітарну, диктаторську державну систему. І це не Майдан і заворушення. Опір має бути усвідомленим, творчим і ефективним.

Популярні новини зараз

МОЗ підготувало список до примусової вакцинації: не хочеш - звільняйся

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Основою опору кожного громадянина України має стати не емоційне невдоволення владою, а тверда Громадянська позиція щодо непорушності Конституції України, законності, непорушності прав і свобод громадян, якою б мовою вони не говорили, яку б релігію не сповідували, яких би політичних поглядів не дотримувалися.

Наша політична боротьба, яку веде "опозиційна платформа - за життя", буде боротьбою за свободу ‒ свободу від беззаконня і свавілля влади, свободу від грабежу і зубожіння країни, свободу від зовнішнього управління. Нам потрібно звільнитися від брехні, якою нинішня влада огорнула країну. У кожного громадянина України є вагомий аргумент: за останні роки країна не стала ні багатшою, ні сильнішою, ні справедливішою. Значить, нас обманюють і ведуть по хибному шляху, шляху знищення української держави, по шляху злиднів, безправ'я і беззаконня.

Я звертаюся до кожного громадянина України: якщо ви бачите, що країна гине ‒ боріться за її майбутнє, за правду і справедливість. Нашій країні потрібні Мир, Закон і справедливість, а не війна, непрацюючі закони і свавілля влади. Ніякий заморський фахівець не покладе цьому край, тільки ми, громадяни України, здатні навести порядок в нашій країні. Ця влада довела свою нікчемність, некомпетентність і брехливість. Ми повинні створити умови, щоб ніколи подібні люди не керували нашою країною. Сьогодні я заявляю про свою громадянську позицію, яка значно ширша, ніж позиція політична, оскільки це позиція громадянина України, а не тільки опозиційного політика, і я хочу, щоб мене почули не тільки мої політичні прихильники, а й опоненти, яким небайдужа доля України.

Сьогодні я пропоную всім політичним силам і громадянам країни боротися не між собою і навіть не з владою, а боротися за країну, за Основи держави, які зневажає нинішня влада, боротися за загальні принципи, без яких сучасної країни просто не буде.

У ситуації, що склалася, в умовах злочинного тиску влади на суд, в черговий раз продовжив мені домашній арешт, я прийняв рішення відмовитися від подачі апеляції і перенести юридичну боротьбу з питання незаконного обрання мені запобіжного заходу в Європейський суд з прав людини, де мої скарги вже прийняті до розгляду. Я твердо переконаний, що ті, хто руйнує систему правосуддя України, ті, хто під тиском влади приймає неправомірні рішення, будуть покарані, оскільки вони руйнують державні інститути і зневажають конституційне право громадян на захист від незаконних дій влади.

І питання зараз не в порятунку того чи іншого громадянина від політичного чи незаконного кримінального переслідування. Питання в ініціюванні політичного процесу, який врятує країну і поверне Україну в число цивілізованих країн. І цей процес стосується не тільки прихильників опозиції, а й кожного громадянина України. Ми всі повинні об'єднатися для порятунку країни від цієї збанкрутілої злочинної влади! Разом ми обов'язково переможемо!