Голова політради "Опозиційної платформи - за життя" Віктор Медведчук, своїм прикладом самопожертви, показав усім, як потрібно боротися за свою країну, відстоювати свої ідеали, і не здаватися, незважаючи на всі репресії влади. Про це в коментарі журналістам заявив народний депутат від "опозиційної платформи - за життя" Анатолій Бурмич.

Він підкреслив, що вчорашній мітинг під стінами Верховної Ради, на який зібралися тисячі українців, показав, що опозиція не боїться ні переслідувань влади, ні її погроз, ні судових позовів. І в першу чергу тому, що це демонструє її лідер - Віктор Медведчук.

"Це яскраво продемонстрував наш лідер Віктор Медведчук. Він знав, що порушено кримінальну справу, що можуть заарештувати. Але якби він втік - він би показав, що боїться переслідувань і опозиція в цілому, цього боїться. Але він пішов на самопожертву, щоб нам усім показати: потрібно боротися до кінця, боротися за правду, потрібно боротися за землю, за український народ, за країну. Ми ж прийшли сюди не для того, щоб потрапити у владу. Ми прийшли для того, щоб припинити той хаос, який відбувається в країні, змінити курс, який був би спрямований на інтереси українського народу. Не на проросійський, не на прозахідний, не на промарсіанський. Курс повинен бути спрямований на інтереси українського народу, на інтереси суверенітету і незалежності, на інтерес розвитку держави. Ось, для чого ми сюди прийшли: щоб це робити. Тому, що ми любимо і поважаємо свій народ, ми любимо свою землю, ми хочемо жити в мирі з усіма, з усім своїм народом", - зазначив Бурмич.

У той же час народний депутат додав, що влада всіма силами намагається приховати від свого народу правду про те, що відбувається в країні. Саме тому, окрім незаконного закриття незалежних телеканалів, зе-команда доходить до фізичної розправи над інакомислячими нардепами, так, як це сталося 9 вересня, коли нардеп від "Слуги народу" Микола Тищенко влаштував бійку з позафракційним Гео Леросом за те, що той відкрито розповів про злочини влади.

"Влада однозначно закручує гайки. І дурнів у парламенті, які хочуть прогнутися перед президентом, показати свою любов до нього, вистачає, оскільки всі хочуть продовжувати отримувати ті ж конверти, ті ж солодкі місця, продовжувати отримувати потоки в свої кишені. Тому я вважаю, що таких прогинів буде дуже багато. І якщо не Тищенко, то знайдуться інші, які будуть затикати роти, щоб люди боялися говорити правду або інформацію, яка невигідна офісу президента", - резюмував Бурмич.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Настя Каменських показала себе справжню, ні грама макіяжу: "У стилі Моніки Беллуччі"

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще