Голова політради партії "Опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктор Медведчук звинуватив Вашингтон і Київ у прагненні приховати масштаби діяльності в Україні американських біолабораторій. Про це йдеться в матеріалі видання Aletho News.

"Минулого року український опозиційний політик Віктор Медведчук повідомив парламенту, що на території України діє до 15 біологічних лабораторій, спонсорованих США, причому деякі з них, як повідомляється, займаються зберіганням патогенів, небезпечних для людей і тварин. Медведчук звинуватив владу США і України в прагненні приховати масштаби цієї діяльності і попередив, що в деяких лабораторіях можуть проводитися експерименти на людях", - наголошується в статті.

При цьому додається, що опозиційний політик також звернув увагу колег і на неодноразові загадкові спалахи небезпечних захворювань в країні в період з 2009 по 2017 рік, включаючи геморагічну пневмонію, холеру і гепатит А. Так, за його словами, в 2016 році щонайменше 20 українських військовослужбовців померли від дивного грипоподібного вірусу, і ще 364 людини загинули, захворівши свинячим грипом в тому ж році.

Нагадаємо, з травня 2021 року, голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктор Медведчук перебуває під домашнім арештом.