Незважаючи на те, що адміністрація Президента США Джозефа Байдена з самого початку підтримала рішення Президента України Володимира Зеленського заблокувати три незалежні телеканали, які пов'язують з головою політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктором Медведчуком, Штатам не довелося для цього жертвувати чимось цінним. І зараз Зеленський, який кинув всі сили на усунення політичних конкурентів, не знаходить такої явної підтримки з боку американських партнерів. Про це пише відомий італійський новинний ресурс Il Cuccia

Видання зазначає, що реакція на протистояння українського Президента з опозицією повинна показати, що ж для США важливіше – демократія або внутрішні політичні процеси в Україні. Так як для усунення конкурентів Зеленський використовує досить сумнівні методи.

«Дійсно, рішення Зеленського притягнути до відповідальності ЗМІ, які пов'язують з Медведчуком, а також чинити тиск на правоохоронні органи з метою звинуватити Медведчука і його передбачуваного» співучасника в злочині» Тараса Козака в державній зраді, показує, що український лідер готовий використовувати весь свій ресурс на арені українського політичного життя для усунення конкурентів", – наголошується в публікації.

Нагадаємо, 20 серпня генеральний прокурор Ірина Венедиктова оголосила про завершення досудового розслідування за звинуваченням Віктора Медведчука в державній зраді.

31 Серпня Медведчуку було вручено нове клопотання про продовження терміну домашнього арешту ще на 2 місяці, так як, на думку прокурора, в ході ознайомлення з матеріалами кримінального провадження політик може їх знищити.

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій з омолодженим обличчям зібралася в Київ, але її не впізнали: сама на себе не схожа

"Веселе" кладовище біля кордону з Україною, де не прийнято плакати: єдине у світі

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Показати ще

2 вересня Печерський районний суд міста Києва задовольнив клопотання сторони обвинувачення, залишивши Віктора Медведчука під домашнім арештом до 31 Жовтня.

Коментуючи це рішення, лідер ОПЗЖ підкреслив, що воно було цілком очікуваним, бо в Україні судова система повністю залежить від влади, яка, використовуючи адмінресурс, впливає на суддів і таким чином бореться з опозицією.