Політолог Михайло Чаплига у своєму блозі розповів про принципи комунікації політиків з електоратом. За словами експерта, народ завжди очікує від політика вирішення своїх локальних проблем.

«У народ потрібно йти виключно з метою донесення своєї програми, але багато хто ходить нібито порадитися. Хлопці, потрібно виключно з метою донесення своєї готової програми і своїх дій: мегапростої і такої ж водночас мегаглобальної програми», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, йти на зустріч з електоратом потрібно виключно з продуктовими пакетами. Як зазначив політолог, електорату зазвичай все одно на щось поза свого «городу», вони очікують від влади лише вирішення своїх локальних проблем.

«Тоді ви усвідомлюєте, що на цьому саме тримається будь-яка влада, а лають її тому, що люблять. Виходиш ти такий модний: «Давай на порятунок!». Плескають. «Селфяться» і одразу до найголовнішого: «З порятунком все ясно, а коли підемо сусіда бити?», - підкреслив Чаплига.

Як зазначив політолог, народ буде оцінювати політика образно по тому, чи вирішив він питання з сусідом, чиє дерево нависло на город чи ні. За словами експерта, і тоді політик розуміє, що його завдання – донести одночасно дуже просту і глобальну програму.

Популярні новини зараз

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

В Одеській затоці посеред дня застрелили власника "Казки": копи запустили "Сирену", вбивці загрожує 15 років

"Корабельна сосна" Ірина Аллахвердієва похвалилася в декларації подарунком в 5 мільйонів - "Непоганий презент"

Олег Винник зізнався, як потрапив на нудистський пляж після випитого пива: "Якби побачив хтось..."

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Кущ заявив, що зараз ми маємо багато напрацювань, до яких прагне Захід.

Також Знай.ua публікував слова Чаплиги: Коли не залишилося ні заводів, ні пароплавів, влада почала потрошити наші матраци.