Політолог Михайло Чаплига у своєму блозі розповів, що шанувальники влади поміняли свою думку про уряд. За його словами, причиною цього стали деякі законопроєкти.

«За ці пів року соціальні мережі почали просто пістрявити різними відозвами прозрілих від реальності адептів. Вони себе вважали типу багатенькими, але не олігархами. Вони так завзято і серйозно агітували і ось раз і почали прозрівати», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, після ряду деяких законопроєктів про оподаткування податком простих громадян і олігархів, багато шанувальників влади (вже колишніх) почали з критикою відкликатися про нинішнє керівництво країни.

«Відразу після того, як з'явився проєкт закону №5600. Після всіх цих податкових амністій, де з нас хочуть зняти данину 5-18%», - підкреслив Чаплига.

Як зазначив Чаплига, незадоволені люди пишуть публічні листи, вказуючи, що винна не верхівка влади, а люди на посадах нижче.

Популярні новини зараз

Дізналася про весілля Мурата? Ані Лорак з розбитим серцем звернулася до колишнього чоловіка

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

2000 гривень перший внесок і 300 на канцелярію: мама підрахувала свої витрати на садок, сума вражає

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига розповів про принципи комунікації політиків з електоратом.

Також Знай.ua публікував слова Чаплиги: Коли не залишилося ні заводів, ні пароплавів, влада почала потрошити наші матраци.