В Асоціації «Укрелектрокабель» підтримали рішення Міністерства економіки, яким було введено імпортне мито на ввезення в Україну дротів.

Про це заявив президент Асоціації Анатолій Пушкар, коментуючи рішення Мінекономіки.

«Впевнений, застосування спеціального мита обсягом 23,5% щодо імпорту в Україну проводів терміном на три роки посприяє захисту національних товаровиробників від недобросовісної торговельної практики з боку іноземних виробників», - зауважив президент Асоціації.

За словами Пушкаря, згадане рішення свідчить про готовність Мінекономіки системно захищати інтереси вітчизняних виробників на внутрішньому і зовнішньому ринках у рамках загальноприйнятних механізмів.

«Ми переконалися у відкритості Міністерства і готовності до публічного діалогу під час зустрічі представників асоціацій із очільником Мінекономіки Олексієм Любченком і його заступником Сергієм Телеником. Поділяємо висловлене ними бачення Міністерства щодо захисту вітчизняних виробників. А також відзначаємо здатність відомства чути позицію асоціацій та оперативно реагувати на стратегічні виклики», - підкреслив Анатолій Пушкар.

Популярні новини зараз

21 вересня Різдво Пресвятої Богородиці: які чудеса можуть збутися та про що просити в молитві

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще

Як відомо, Україна на три роки ввела спецмита на ввезення в країну дротів незалежно від країни походження. Розмір мита становитиме від 23,5% в перший рік до 21,2% - в третій.