На Закарпатті віруючі Української Православної Церкви пройдуть за два дні 40 км на святкування пам'яті преподобного Іова Угольського.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на Фейсбук сторінку «Православне Закарпаття», молитовний хід пройде з благословення митрополита Хустського і Виноградівського Марка 16-17 вересня.

Хресний хід розпочнеться у Свято-Троїцькому Городиловському монастирі в 6 кілометрах від Хуста. За два дні віруючі пройдуть більше 40 км через десять населених пунктів і відвідають два монастирі. Ночівля відбудеться в Свято-Вознесенському жіночому монастирі в селі Чумальово.

Маршрут: Іза - Карпутлаш (монастир) - Нанково - Нижнє Селище - Копашново - Драгово - Чумальово (монастир) - Колодне - Угля - Мірава - Мала Уголька.

Після прибуття хресного ходу, в Дмитрівському храмі в Малій Угольці, де спочивають мощі преподобного Іова, відбудуться святкові богослужіння з нагоди дня пам'яті святого.

Популярні новини зараз

Українцям пророкують "червону" зону на Новий рік та Різдво: що буде заборонено під ялинкою

Штраф в 30-50 тисяч і суд: що загрожує українцям без Covid-сертифіката в транспорті

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук показав дорогу людину, яка 27 років йде з ним пліч-о-пліч по життю: "Люблю тебе"

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще