Боротися з впливом великого бізнесу на політику потрібно цивілізованим шляхом – через антимонопольне та антикорупційне законодавство, а не виділенням окремого класу багатих людей і гонінням на них.

Про це заявив народний депутат ("Слуга народу") Максим Бужанський.

"Сучасна європейська держава не може скочуватися в парадигму міркувань з точки зору класової боротьби. Це архаїчно. У нас не може бути такого підходу, при всіх благих намірах. Я згоден, що ми повинні зробити все для того, щоб у нас був присутній, як верхівка, максимум великий бізнес, але цивілізованими шляхами: антикорупційною діяльністю, антимонопольною діяльністю, податковою», - заявив Бужанський в ефірі телеканалу «Україна24».

Він підкреслив, що інші методи протистояння великому бізнесу повертають країну в умовний 1918 рік.

"Як тільки ми перейшли на риторику багаті завжди не подобаються бідними-ми опинилися на рівні 18-го року: голод розруха, злидні і так далі. Ми не таким чином повинні йти, це неправильний підхід", - додав Бужанський.

Популярні новини зараз

Олександр Пікалов розлучився з дружиною після 18 років шлюбу: історія кохання головного байкера "Квартал 95" і куми Зеленського

У чернігівській частині "Десна" знайшли мертвим військового: що сталося з 23-річним хлопцем

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Показати ще

При цьому нардеп додав, що саму ідею деолірахізації він підтримує, і має намір голосувати за відповідний проект закону.

Нагадаємо, 2 вересня Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до спікера парламенту Дмитра Разумкова з офіційним листом, в якому вказала на невідповідність Конституції законопроекту про олігархів і запропонувала направити його до Венеціанської комісії. Це рішення також підтримали 4 фракції парламенту.

10 вересня Разумков направив законопроект до Венеціанської комісії.

Це рішення вітали в консультаційній місії ЄС при Україною і європейські дипломати. Сам проект закону про олігархів на форумі YES розкритикувати іноземні дипломати, бізнесмени та представники міжнародних організацій як такий, що порушує принципи демократії та верховенства права.