Політолог Михайло Чаплига у прямому ефірі на каналі «Знай 24» розповів про профспілки. За його словами, перше, що б він зробив – реформу профспілок.

«Є бюджет і держава, а є страхові фонди – це не гроші бюджету. Навіть якщо в них діра і з бюджету туди вливається 90% відсутніх грошей, то вони не стають від цього бюджетними – це страховий фонд», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, це означає, що людина в працездатному віці віддає безпосередньо до страхового фонду, а страховий фонд будується на профспілках, роботодавцях і державі – це трипартизм. Як зазначив експерт, іншим елементам трипартизму профспілки не подобаються, тому що вони не дають нормально збагачуватися на робочих.

«Перше з чого я почну – це реформа профспілок. У Байдена, якщо подивитися на його кабінет, то ззаду стоїть голова на підставці – це голова профспілкового лідера: «Саме профспілки – моя працююча основа і вони стоять там», - підкреслив Чаплига.

Як зазначив експерт, в США Байден розраховує на профспілки і вважає їх своєю основою. За словами політолога, в Україні профспілки не вигідні владі і перше, що Чаплига б поміняв – це профспілкову систему.

Популярні новини зараз

Штраф від 17 до 34 тисяч грн: МОЗ "повісив" відповідальність за проїзд без сертифіката на простих українців

В'ячеслав Узєлков підставив свою голову під удар заради "Зважених та щасливих": "Був найкращим..."

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

У чернігівській частині "Десна" знайшли мертвим військового: що сталося з 23-річним хлопцем

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Кущ заявив, що зараз ми маємо багато напрацювань, до яких прагне Захід.

Також Знай.ua публікував слова Чаплиги: Коли не залишилося ні заводів, ні пароплавів, влада почала потрошити наші матраци.