Політолог Михайло Чаплига у своєму блозі розповів про аспекти транзиту газу через Україну. За його словами, щоб дізнатися мінімальний обсяг прокачування, потрібно знати наш обсяг споживання.

«Останнім часом дуже часто лунають заяви про те, що російського транзиту газу не буде або він буде меншим і якусь магічну цифру малюють, дуже грубо – 15. Якщо буде менше 15, то це означає все – наша труба не може працювати», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, щоб розуміти магію цієї цифри (15), потрібно розуміти, скільки ми споживаємо. Як зазначив політолог, мова йде не про промисловість, а про звичайних громадян, садки, школи і комунальну сферу.

«Власне кажучи, цифра 15 звідти і береться – вона це те, що ми можемо відбирати з труби. Відбирати – це значить, що ми беремо з транзиту російського газу. Якщо одночасно вливати і виливати з кожного з отворів, то воно не буде працювати: ми не можемо одночасно на одній трубі ганяти транзит і забезпечувати реверс – такого дива не буває, але Україна – країна чудес», - підкреслив Чаплига.

Як зазначив експерт, якщо об’єм прокачування газу через нас буде дорівнювати тому, що ми відбираємо або менше, то тоді вся ця бухгалтерія розсипається в прах.

Популярні новини зараз

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Бетмен посадив Людину-павука на пляшку: такого навіть Супермен не витримає

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Кущ заявив, що зараз ми маємо багато напрацювань, до яких прагне Захід.

Також Знай.ua публікував слова Чаплиги: Коли не залишилося ні заводів, ні пароплавів, влада почала потрошити наші матраци.