Лідер фракції "Слуга народу" в парламенті Давид Арахамія публічно образив провідного американського телеканалу CNN, який на форумі YES в Києві критично висловився про проект закону про олігархів.

"Кожні 15 хвилин написано, що хтось висловився проти закону про олігархів. Вчора вже було доведено до абсурду. Там був рядок і написано:» ведучий CNN висловився... " - та мені пох..., вибачте, похрену, що сказав ведучий CNN. Ми в нашій країні живемо«, - заявив Арахамія в прямому ефірі телеканалу»Прямий".

Йдеться про ведучого CNN Фаріда Закарія, який минулого тижня опублікував інтерв'ю з президентом Володимиром Зеленським.

Закарія є одним з провідних журналістів CNN. Під час свого виступу на форумі YES у Києві він повідомив, що проект закону про олігархів створює ризики для функціонування ЗМІ та свободи слова в Україні.

Популярні новини зараз

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

"Суспільству вигідно мати багато роздрібних медіа і безліч різних власників бізнесу. Я б скоріше турбувався про закони, які певним чином ускладнюють для громадянського суспільства і приватного сектора можливості володіти ЗМІ і висловлювати свою думку. Дуже важливо пам'ятати, що свобода слова означає свободу взагалі», - коментував Закарія проект закону №5599 про олігархів.