Ситуація із закриттям телеканалів, електронних ЗМІ, утриманням під домашнім арештом голови політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктора Медведчука стала предметом обговорення європейських політиків.

І це перший крок до того, щоб відновити в Україні правосуддя і свободу слова. Про це заявила політолог Світлана Кушнір в ефірі телеканалу "Перший незалежний", коментуючи інформацію про те, що по поверненню з України французький сенатор Наталі Гуле подала запит міністру Європи та закордонних справ Франції про переслідування опозиції і незалежних ЗМІ в Україні.

Політолог підкреслила, що реакція на ситуацію в Україні з боку Франції – це тільки початок, так як незабаром повинна послідувати і реакція Німеччини.

"ЗМІ та експерти є дзеркалом, відображенням того, що відбувається, тому дійсно в Україні існує диктатура, напад на свободу слова. Через це європейські парламентарії привертають до цієї проблеми увагу»– - сказала Кушнір.

Також вона зазначила, що Володимир Зеленський перебуває в повному невіданні, які наслідки мають його дії.

Популярні новини зараз

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

Українка з інвалідністю звинуватила медиків у знущаннях в ковід-лікарні: "Щодня плачу та мучаюсь від болю"

Настя Каменських у купальнику засвітила найсокровенніше, навіть Оля Полякова не стрималася: "Пальцем?"

Показати ще

"Президенту кладуть на стіл "смачні", "теплі" рейтинги. Він вірить у те, що якщо закрили чотири телеканали, посадили Медведчука під домашній арешт, не дають опозиції нормально здійснювати свої повноваження, то тоді рейтинги при владі зростуть. А насправді, можна порекомендувати Президенту вийти до народу і послухати, що про нього говорять, чим живе країна, до чого прагнуть громадяни»– - констатувала Світлана Кушнір.

Нагадаємо, 8 вересня секретар Сенату Франції, заступник голови Комітету із зовнішньої політики, член Парламентської асамблеї НАТО від Франції і член Міжпарламентського союзу Жоель Герріо, а також французький сенатор Наталі Гуле відвідали голову політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктора Медведчука, який перебуває під домашнім арештом. Ключовим питанням цієї зустрічі стала тема перешкоджання діяльності непідконтрольних владі ЗМІ, політичних репресій, незаконного кримінального переслідування інакомислячих і опозиціонерів.

Спілкуючись з французькими сенаторами Віктор Медведчук підкреслив, що тиск на нього особисто, партію " опозиційна платформа - за життя» і телеканали «112 Україна», NewsOne і ZIK носило системний характер, було добре спланованим і організованим, оскільки було розпочато Президентом України ще влітку 2019 року, коли Зеленський відкрито погрожував згаданим каналам і Віктору Медведчуку, кажучи, що «це буде дуже гучна історія, яка дуже погано закінчиться».