"Сьогодні ми знаходимося у «всеукраїнській дупі»». Таким ємним літературним словом охарактеризував ситуацію в країні народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович.

Так, виступаючи на засіданні Погоджувальної ради керівників депутатських фракцій, політик висловив слова подяки українській землі за те, що вона, «незважаючи і всупереч усім тим знущанням, які влаштували і над землею, і над здоровим глуздом у всіх господарських питаннях» дала аграріям рекордний за всю історію країни урожай ранніх зернових.

"Бюджет, поданий урядом, – це бюджет остаточної і безповоротної злиднів; це бюджет, який підвищує зарплати тільки силовикам; це бюджет, який змушує якомога швидше виїхати за кордон у пошуках роботи і кращого життя. І найголовніше-це бюджет, в якому немає надії на майбутнє від слова «взагалі»!» - обурився народний депутат, зауваживши при цьому, що»терпіти можна багато і довго, але терпінню завжди приходить кінець".

Спробував співголова партії "ОПЗЖ" знайти успіхи у зовнішній політиці. Але і там їх не виявилося.

Популярні новини зараз

Melovin поскаржився на Ілону Гвоздьову після скандалу на "Танці з зірками": "Чекали її по 6 годин..."

Штраф від 17 до 34 тисяч грн: МОЗ "повісив" відповідальність за проїзд без сертифіката на простих українців

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Показати ще

"Але і тут нічого - ні успіхів, ні досягнень немає, а є тільки навколо вороги і зрадники. Білорусь – яка ще вчора простягала нам руку допомоги, - сьогодні вже у ворогах ходить. Китай, який інвестував в Україну і готовий інвестувати надалі, – в тому ж списку недругів. Зізнаюся, я з великим подивом спостерігаю, як відштовхується "Китайська рука дає" і нахабно доверовивается те, що залишилося від інвестицій! Я сподіваюся, всі знають, що перлина України-Одеський припортовий завод-зупиняється? І зовсім не через ціни на сировину-його готують до приватизації, розпилу і треба ж це зробити «швидко і дешево»... «без шуму і пилу», – обурився Вадим Рабінович.

Однією з найбільш проблемних для України Вадим Рабінович назвав ситуацію в комунальній сфері. За його прогнозами, вже через кілька тижнів у цій сфері відбудеться катастрофа.

"Є два шляхи. Перший: сказати, - ми ж вибрали "зелене монобільшість", так нехай воно за все і відповідає... але це шлях у прірву. Шлях другий: у тисячний раз кажу і закликаю: колеги, давайте ж усім парламентом запобігмо тарифній катастрофі – ми це можемо зробити! Ці 15 мільярдів кубів, які у нас є, врятують нашу країну і наших людей від катастрофи і жебрацтва! І чим швидше ми на це зважимося, тим краще зробимо і для людей, і для країни, і для своєї совісті!"- закликав колег співголова партії "ОПЗЖ".

І наостанок Вадим Рабінович звернув увагу ще на одне вкрай важливе питання. А саме, на пропозицію народного депутата, голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії без обговорення внести на голосування до сесійної зали законопроекти про олігархів і податкове навантаження №5600.

"Пояснюю для всіх, хто чує-це конституційний переворот! У такому випадку демократія закінчується, парламент припиняє свою роботу і повинен бути негайно розпущений. А "зелені кнопочки", які за таке проголосують – той стане співучасником державного перевороту. Це означатиме кінець демократії і похорон України як держави!» - резюмував Вадим Рабінович.