Як і констатував голова політради партії "Опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктор Медведчук, Україна залишається споживачем російського газу.

Про це пише видання Teller Report.

"Як у серпні констатував голова партії "опозиційна платформа-за життя" Віктор Медведчук, Україна залишається споживачем російського газу. За його словами, країна отримує близько 15 млрд кубометрів російського газу на рік, і якби влада не відмовилася від прямого імпорту, то сировина б коштувала набагато дешевше", - наголошується в публікації.

Раніше російські ЗМІ писали, що президент України Володимир Зеленський відмовився від знижки на газ у 25%, яку, завдяки голові політради "опозиційної платформи - за життя", народному депутату Віктору Медведчуку, була готова надати Росія. У підсумку газ для українців коштував 175 доларів за тисячу кубометрів.

Нагадаємо, ціна на газ в Європі перевищила 900 доларів за тисячу кубометрів. Найближчий (Жовтневий) ф'ючерс на спотовий Індекс TTF на газ на біржі ICE Futures в середу вдень торгувався по 75,565 євро за МВт.ч, або 923 доларів за тисячу кубометрів.

Популярні новини зараз

Ведучий "Холостячки" Григорій Решетник розповів про щастя в 38-й День народження: "Як у найкращих фільмах"

Перловка з м'ясом, грибами і овочами: простий і швидкий рецепт

Бетмен посадив Людину-павука на пляшку: такого навіть Супермен не витримає

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Показати ще