Законопроект про олігархів підтримали депутатські групи Ігоря Коломойського («За Майбутнє») та Андрія Веревського («Довіра»), вступивши в ситуативну коаліцію зі «Слугою Народу».

Про це повідомив народний депутат Віктор Уколов («Європейська Солідарність»).

«Сьогодні на Погоджувальній проявилася «антиолігархічна» коаліція – «Слуги», «За майбутнє» і «Довіра». За внесення його до порядку денного сьогодні проголосували представники фракції президента «Слуга народу», якого підтримав представник мільярдера Коломойського і його фракції «За майбутнє» та представник аграрного мільярдера Веревського і його групи «Довіра», - повідомив Уколов.

Нардеп наголосив, що закон про олігархів спрямований на те, щоб відібрати контроль над основними телеканалами у законних власників, є що є копією методів, якими діяв в Росії Володимир Путін на початку 2000-х.

Популярні новини зараз

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

"Психи" в Раді? Нардепів можуть зобов'язати проходити експертизу в "павлівці"

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Показати ще

Як повідомлялося, 4 опозиційні фракції розкритикували проект закону про олігархів. Вони переконані, що він призведе до порушення прав людини, обмеження свободи слова і політичного переслідування опонентів діючою владою.

Такого ж висновку дійшла уповноважена з прав людини Людмила Денісова, повідомивши про неконституційність цього закону.

Проект закону про олігархів розкритикувати також іноземні дипломати, бізнесмени і представники міжнародних організацій. На їх переконання, він порушує принципи демократії, верховенства права і свободи слова.