У всьому світі, при розрахунку ренти на залізну руду, з індикативної ціни на руду в порту Китаю віднімається Логістика, тобто витрати на доставку від українського підприємства до порту Китаю. Але чомусь у податковому комітеті ВР вирішили відмовитися від світової практики. Про це заявив народний депутат Муса Магомедов, коментуючи дії голови податкового комітету Данила Гетманцева: він, нагадаємо, самостійно вніс до Закону №5600 зміну, за якою від вартості руди мінусуються не $15, Як було заплановано, а всього $10.

За його словами, Розрахунки з логістики були підготовлені бізнес-асоціаціями і надані нардепам. Але чомусь ці цифри не були прийняті до уваги.

«Питання, яке у мене є з цього приводу-чому внутрішню логістику Гетьманців порахував 10%, це ж економічно необґрунтовано. Тому що всі витрати-портові тарифи, перевалка - в Україні становлять 15 доларів, а не 10. Я йому на комітеті це питання поставив, він сказав, що»це моє особисте переконання". Але переконання повинні ґрунтуватися на розрахунках», - висловив упевненість нардеп.

Раніше народний депутат Андрій Ніколаєнко заявив, що внесення змін до пункту про ренту прямо під час голосування є «відсебенням», і цю правку потрібно буде відкоригувати під час засідання ВР.