Якщо ідея Інтермаріуму стане реальністю, то які держави і як на це відреагують? Свою думку у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» висловлює політолог Олександр Лазарєв.

«Швидше за все, про Інтермаріум просто поговорять і забудуть. Можливо, у західних лідерів спробують вибити якусь заяву про підтримку. А під цю заяву спробують отримати кредит, потрібний, щоб бути форпостом західного світу на кордоні зі Сходом. Як форпост Заходу себе позиціювала Польща, а після неї Україна. Ми, мовляв, форпост Євросоюзу, тому нам всі винні. Але прагматичні люди тільки подивляться на це і скажуть: ну, молодці. Поляки намагаються зараз отримати гроші. У адміністрації Трампа були дуже тісні відносини з Анджеєм Дудою. Тоді укладалися договори, була підтримка. А ось з адміністрацією Байдена у Польщі все набагато гірше», - розповідає гість програми.

Тому, за його словами, зараз Варшава намагається привернути до себе увагу.

«Нещодавно поляки заявили, що Росія через Білорусь готується вторгнутися до них. Навіщо це робиться? Саме для того, щоб нагадати американцям, хто останній захисник Заходу в Європі. Тому – дайте грошей», - вважає Олександр Лазарєв.

Популярні новини зараз

Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська втратила дитину через лікарську помилку: "Довели напівмертву до пологів"

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

Від 3 до 5 за примусову вакцинацію: Володимир Зеленський окреслив чітку позицію

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко показав нового члена родини: "Солоденький малюк"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше на підтримку доктрини Інтермаріуму висловився лідер київського відділення Національного корпусу Сергій Тамарін.

Також Знай.ua повідомляв, що Лазарєв розповів про причини економічних криз.