Що Україна отримає від зустрічі із Польщею, Грузією та Молдовою? Це питання розглядає політолог Олександр Лазарєв у програмі «Що далі?» з Вікторією Панченко на каналі «Знай 24».

Передусім експерт зазначає, що це зустріч країн, які не мають впливу ані на східноєвропейські процеси, ані на світові. «Це декларативна зустріч між державами, які не ухвалюють рішення ні в НАТО, ні в Європейському Союзі», - підкреслює гість програми.

Натомість він називає ті чинники, які справді впливають на східну Європу. Зокрема, Лазарєв говорить про вплив США. «Чи впливає на східну Європу політика Британії та Туреччини, тобто недавно створена вісь Лондон-Анкара, яка поширює свій вплив не тільки на Близькому Сході», - додає політолог. Він зазначає, що саме ці геополітичні зміни змушують українську владу їздити і на зустрічі МІ-6, і до Великобританії.

Але все це, каже Лазарєв, аж ніяк не стосується Польщі, Грузії та Молдови. А відтак, на думку експерта, зустріч України із цими державами має радше декларативний характер. «Вони підтримають територіальну цілісність України, як вони роблять завжди. Скажуть, що вони-то найбільше хочуть бачити Україну в НАТО...», - припускає політолог. До того ж, додає він, деякі з цих держав хочуть вступити в НАТО не менше, аніж Україна.

Популярні новини зараз

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Ведучий "Холостячки" Григорій Решетник розповів про щастя в 38-й День народження: "Як у найкращих фільмах"

"Холостячка" Злата Огнєвіч спробувала звабити чоловіків глибоким декольте: "Як корову на ринку продають"

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Лазарєв розповів, якою буде реакція на реалізацію ідеї Інтермаріуму.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв прокоментував створення військового альянсу між США, Британією і Австралією.