Прийшла осінь, а з нею і всі розмови про те, як нам пройти опалювальний період. У деяких містах влада відверто заявляє, що не потягнуть драконівських цін на газ, а тому українці ризикують залишитися з холодними батареями. І тут вкотре хочеться згадати недалекоглядність або навіть злочинну по відношенню до власних громадян бездіяльність Зеленського, який з глузуванням проігнорував домовленості, яких досяг з Росією лідер опозиції Віктор Медведчук про знижку на газ при його прямих закупівлях у Росії. Якби Зеленський не йшов на поводу у зовнішнього управління, а прислухався до здорового глузду, ми б зараз купували газ у "Газпрому" по 175 дол. за тисячу кубометрів.

Але Зеленський і здоровий глузд-це взаємовиключні речі,а тому цієї зими Україна купуватиме газ в Європі по 900 або навіть 1000 дол. І вже цієї зими українці відчують, у скільки їм стане недалекоглядна політика Зеленського. Відчують, коли побачать захмарні платіжки за опалення. Коли водоканали піднімуть вартість гарячої води. Коли подорожчають товари на полицях магазинів, на виробництво яких потрібен газ. Я абсолютно не уявляю, як пенсіонери зможуть оплачувати ці платіжки. При цьому цілком зрозуміло, що значний відсоток працюючих українців опустяться до межі бідності і будуть витрачати всі заробітки на їжу і оплату тарифів. Тобто більшість наших співгромадян будуть не жити, а виживати. І ось тоді дійсно прийде кінець епохи бідності. Настане епоха тотальної злиднів.

Чому Медведчук може думати наперед і передбачати такі події, а влада, у якої і ресурс, і сотні радників, і всі можливості – не може? Питання риторичне, хоча відповідь на нього можна знайти. Тому що наша влада не думає про українців – вона лише обслуговує інтереси зовнішнього управління, тримається за крісла і за можливість розкрадати національні багатства. Той же Медведчук багато років стоїть на своїх переконаннях і не змінює їх. Політик відстоює економічні інтереси держави і українців в першу чергу. Медведчук турбується про те, де Україна продаватиме свою продукцію, скільки платитиме за газ, яким чином створюватиме робочі місця, де братиме гроші на виплату пенсій і т.д. на всі ці виклики у лідера опозиції є свої напрацювання, а за деякими – вже укладені домовленості. Як про вищезгадану знижку на газ з "Газпромом". Але ж ще були домовленості про зняття російських санкції з українських підприємств, про виробництво вакцини в Україні. Це демонструє, хто в українській політиці тільки говорить, а хто робить акцент на конкретних справах.

Якби не болючі політичні амбіції Зеленського, Україна вже почала б вибиратися з ями. Але президент ігнорує будь-які здорові пропозиції опозиції, замість цього пригнічує політичну конкуренцію і відкриває кримінальні справи проти своїх опонентів. Ну що ж, скільки справ не відкривай, а газ від цього не подешевшає. І платіжки не зменшаться. І ким тепер виглядає Зеленський на цьому тлі?

Володимир Шамін

Популярні новини зараз

У чернігівській частині "Десна" знайшли мертвим військового: що сталося з 23-річним хлопцем

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще