Сьогодні вже можна констатувати, що в Україні встановлена диктатура правлячого режиму, а Президент країни Володимир Зеленський узурпував владу. Таку думку висловив народний депутат України, член фракції ОПОЗИЦIЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ Юрій Загородній, виступаючи з трибуни Верховної Ради.

"Дуже скоро Володимир Зеленський відзначатиме екватор свого президентства, а точніше ‒ екватор свого одноосібного правління. Сьогодні опозиція і громадянське суспільство мають всі підстави говорити про узурпацію влади Президентом Зеленським. Адже у нього 100% свій генпрокурор, свій голова СБУ, очолювана колишнім ветеринаром Рада національної безпеки і оборони, ручне монобільшість, керований з офісу Президента уряд», ‒ зазначив Загородній.

За його словами, все це вже призвело до того, що Україна з парламентсько-президентської республіки де-факто перетворилася на президентську республіку.

"Дії Зеленського, який неконституційним способом розширив повноваження РНБО, створивши з координаційного органу репресивно-каральну машину, що загрожує парламентаризму і незалежності судової системи України, підривають конституційний лад", - заявив політик.

Юрій Загородній нагадав, що за роки правління Зеленського в країні підвищилися ціни і тарифи. Що ж стосується доходів, то істотно зросли лише стан найближчого оточення глави держави і заробітні плати правоохоронців.

Популярні новини зараз

Штраф в 30-50 тисяч і суд: що загрожує українцям без Covid-сертифіката в транспорті

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

Настя Каменських у купальнику засвітила найсокровенніше, навіть Оля Полякова не стрималася: "Пальцем?"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

"Після завершення епохи, оголошеної "епохою бідності", настала"епоха бідності". Тому не дивно, що майже дві третини українців впевнені ‒ країна розвивається в неправильному напрямку. Такої думки дотримуються 72,8% громадян України", - вказав нардеп, нагадавши, що ще на початку каденції чинного Президента 57% громадян заявляли, що країна розвивається в правильному напрямку.

"Володимир Олександрович, у своїй передвиборчій програмі ви годували народ казками про країну своєї мрії. При цьому ви побудували країну, де кровопролиття на Донбасі триває, а салюти стріляють днями народження ваших опричників. Ви побудували країну, де через рахунки за комуналку бабусі отримують не тільки інфаркт, але вже і інсульт. Ви побудували країну, де підставою для призначення на посаду є не розум, освіта, талант і совість, а спільний бізнес в "95 кварталі"», ‒ заявив Загородній.

Політик упевнений: замість виконання своїх обіцянок, підвищення добробуту громадян, мирного вирішення конфлікту на Донбасі чинна влада запустила карально-репресивну машину для боротьби з політичною опозицією. При цьому не соромлячись спекулювати на отримали широку підтримку українських громадян ідеях лідера опозиції, голови політради партії опозиційна ПЛАТФОРМА - за життя Віктора Медведчука, проти якого сьогодні фабрикуються кримінальні справи.

"Пане Президенте, за два з половиною роки ви нічого не зробили для того, щоб повернути мир на Донбас. Замість цього ви на повні обороти розкрутили каральну машину проти свого головного опонента-лідера опозиції Віктора Медведчука, на ідеях якого про народовладдя, "зшивання" країни, ментальне повернення жителів Донбасу ви отримали підтримку і стали Президентом України. Ви боїтеся цієї правди, але народ України повинен це знати», ‒ резюмував Юрій Загородній.