Господь знає про все, але це не означає, що у разі проблем Він буде кожен раз втручатися у наше життя, наводячи у ньому порядок.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це написав митрополит Лука (Коваленко) у Телеграм.

«Те, що Бог являє іноді Свої чудеса, не є правилом, а винятком. І головне, що Він нам хоче цим сказати - Я завжди поруч», - пояснив митрополит Лука.

Він зазначив, що часто люди не можуть зрозуміти, чому Господь не відповідає миттєво і не виконує прохання тих, хто молиться, одразу.

«А чому Архангел не прийшов, коли більшовики підривали Храм Христа Спасителя? Чому він не став на заваді руйнування ними сотень тисяч храмів по всій країні? Чому зараз він не приходить на допомогу тим громадам, у яких радикали відбирають церкви? Так само і перед чудотворними іконами зцілюються не абсолютно усі. Що це? Випадковий вибір? Обмеження у використанні? Ні, ні те і не інше. Ви тільки уявіть, що все відбувається навпаки: кожен, хто захворів, попросив Богородицю про допомогу - і був вилікуваний, будь-яка несправедливість - дзвінок на небо, і тут же з'явився Архістратиг Михаїл і навів лад; до усіх голодних прилітають ворони і роздають хліб, крадучи їх у ситих громадян на базарі; усіх скривджених захищають ангели», - сказав митрополит Лука.

Популярні новини зараз

Оля Цибульська наважилася на несподіване разом із красунею в купальнику: "Добре, що не чути звук"

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Злата Огнєвіч поскаржилася на хейт після "стриптизу" на "Холостячці": "Закомплексовані..."

Показати ще

Однак, на думку владики, якби було так, то на землі не було необхідних для порятунку особистого хреста, вистражданої свободи вибору, «ні мучеництва за Христа, ні подвигу, ні покаяння».

Він нагадав, що Бог знає про усе, що відбувається з кожним з нас і з усім людством в цілому.

«Бог усе знає, але це не означає, що Він буде кожен раз втручатися у життя, наводячи у ньому порядок. Порядок Він наведе потім (у день Страшного Суду - ред.), до того ж скрізь і відразу. А поки нам потрібно самим намагатися наводити порядок тут, терпіти, нести свій хрест і зберігати вірність Господу, незважаючи на все те безумство, яке твориться навколо нас», - підсумував митрополит Лука.