Хор Київської духовної академії і семінарії Української Православної Церкви під керівництвом регента архімандрита Романа (Подлубняка) посів перше місце на міжнародному музичному фестивалі у Польщі.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на прес-службу КДАіС, хор Київських духовних шкіл завоював перше місце у категорії академічних хорів.

Щорічний міжнародний музичний фестиваль «Гайновські дні церковної музики» зібрав понад 400 учасників з Польщі та України, серед яких були академічні, молодіжні та парафіяльні хори.

У виконанні хору Київських духовних шкіл пролунали піснеспіви

Популярні новини зараз
Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно "Я воював, су*а, бл*": п'яні харківські чиновники вирішили, що війна вже скінчилася та влаштували раллі містом Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Свято-Успенської Києво-Печерської лаври «Взбранной Воеводе», «В молитвах Неусыпающую Богородицу», «Егда преставление»; стихири свята Успіння Пресвятої Богородиці, фрагмент акафісту Успіння Пресвятої Богородиці, перший і дев'ятий ірмоси канону Успіння Пресвятої Богородиці.

Підсумком фестивального тижня стали гала-концерти в Гайновці і Білостоці за участю хорів-переможців, на яких також виступив хор КДАіС.

Також хор Київських духовних шкіл виконав богослужбові піснеспіви за літургією у Супрасльському Благовіщенському жіночому монастирі.

Як повідомлялося раніше, «Гайновські дні церковної музики» проводяться з 2002 року. Їх завдання - не тільки представити майстерність, а й релігійний, молитовний характер церковної музики. У 2018 року володарем Гран-прі 38-го фестивалю церковної музики став хоровий колектив Київської духовної академії під керівництвом архімандрита Романа (Подлубняка). У ювілейному 2021 році виконуваний хором пісноспів став лейтмотивом офіційного промо-ролику фестивалю.