Майбутнє "золото" України на олімпіадах залежить від підтримки спорту. На це потрібно передбачити в держбюджеті-2022 не менше 1% ВВП. Про це заявив голова виконкому партії «УДАР Віталія Кличка» Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.

Він звернув увагу, що у держбюджеті на наступний рік на підтримку молоді та спорту передбачено навіть менше коштів, ніж було виділено в поточному році. І це на фоні не надто гарних результатів, які продемонструвала Україна на Олімпіаді-2020.

«Вважаю, що на підтримку молоді та розвиток спорту потрібно передбачати не менше 1% ВВП. Адже від молоді залежить майбутнє сильної України. А розвиток масового спорту - це запорука «золота» України на майбутніх Олімпіадах. І це надважливе питання не можна відкладати на потім. Щоб отримати результати завтра, підтримка має бути надана сьогодні, тут і зараз», - заявив Палатний.

Голова виконкому партії «УДАР Віталія Кличка» також вважає неприйнятним підвищувати фінансування спорту за рахунок збільшення фіскального тиску на малий та середній бізнес, а також всіх українців.

«Уряд «на папері» готовий виділити на розвиток спорту ще додаткових 4 млрд грн, окремо від бюджету. Але лише за умови, що буде проголосований скандальний законопроект №5600, який називають зашморгом на шиї малого та середнього підприємництва та всіх українців. Виглядає так, що гроші на спорт мають забрати з кишень простих громадян. Це є неприйнятним», - підкреслив Палатний.

Популярні новини зараз

Бетмен посадив Людину-павука на пляшку: такого навіть Супермен не витримає

Маршрутник визвірився на пільговика через безкоштовний проїзд і встановив свої правила: "Сів і будеш виконувати"

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще