Під стінами Верховної Ради України відбувся мітинг представників та прихильників Партії «Опозиційна платформа – За життя» проти політично вмотивованого переслідування опозиції в Україні. І якщо 9 вересня на акцію на підтримку голови політради «опозиційної платформи ‒ за життя», народного депутата України Віктора Медведчука зібралися понад 6 тисяч осіб, то цього разу вона стала ще масштабнішою.

Крім лідерів партії в мітингу також взяли участь представники її регіональних осередків, молодіжного крила ОПЗЖ і пересічні українці. Тисячі громадян вимагали від влади припинити політичні репресії та фальсифікацію кримінальних справ проти перших осіб найбільшої опозиційної партії країни.

Співголова партії " опозиційна платформа - за життя», народний депутат Юрій Бойко впевнений: мета переслідування владою Віктора Медведчука – не дозволити політику, що користується широкою підтримкою українських громадян, займатися політичною діяльністю.

Популярні новини зараз

Штраф від 17 до 34 тисяч грн: МОЗ "повісив" відповідальність за проїзд без сертифіката на простих українців

Перероблена Анастасія Покрищук в ліжку заговорила про випадкову зраду: "Переспала - значить хотіла"

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Показати ще

"Замість того щоб виконувати свої передвиборчі обіцянки, влада чинить тиск на тих, хто говорить правду, хто відкриває людям очі на те, що реально відбувається в країні. Спочатку закрили телеканали, потім стали переслідувати наших товаришів, народних депутатів Віктора Медведчука і Тараса Козака. Віктора Медведчука закрили під домашній арешт саме для того, щоб не дати йому можливість проводити політичну діяльність», ‒ зазначив Юрій Бойко.

Співголова "опозиційної платформи - за життя", народний депутат Вадим Рабінович також упевнений, що, переслідуючи опозиціонерів, чинна влада намагається змусити їх замовкнути і таким чином хоче приховати правду про те, що відбувається в країні від своїх громадян.

"Влада закриває телеканали, щоб обдурити народ, вбиває опозицію, лідерів опозиції садять під домашній арешт, щоб вони не могли прийти до вас сюди і сказати правду. Ось що відбувається. Але ми переможемо, тому що за нами сила, за нами люди», ‒ зазначив політик.

Також Вадим Рабінович підкреслив, що головна відмінність опозиції від влади України полягає в тому, що влада в першу чергу турбує думку зарубіжних кураторів, в той час як Віктор Медведчук і «опозиційна платформа – за життя» думають про добробут українців.

"Наша розбіжність з ними в тому, що ми пропонуємо, щоб жив народ, а вони піклуються, щоб не образилися закордонні дядьки. Тому ви боретеся сьогодні не за ОПЗЖ, не за якусь конкретну людину, а за себе, за майбутнє ваших дітей, яких хочуть загнати в таку ж безмежну злидні, як і вас»,-констатував народний депутат.

Народний депутат, член ОПЗЖ Юрій Загородній впевнений, що влада боїться правди, боїться опозиції, тому і почала політичне переслідування Віктора Медведчука.

"Президент України через незаконні дії РНБО на повну силу запустив маховик репресій проти лідера нашої політичної сили, голови політради" опозиційної платформи - за життя " Віктора Медведчука. Проти опозиційного політика, який відстоює інтереси кожного українця. Зеленський боїться Віктора Медведчука, боїться правди і нашої партії. Хоча саме на таких ідеях Віктора Медведчука, як народовладдя, "зшивання" України, ментальне повернення громадян Донбасу і Криму в Україну, Зеленський будував свою передвиборчу програму і отримав підтримку громадян на виборах Президента», ‒ підкреслив Загородній.

Народний депутат, член партії "опозиційна платформа - за життя «Василь Німченко в ході акції заявив, що в Україні сьогодні перетворюється на» поліцейську, диктаторську державу«, а»у двері стукає фашистська ідеологія".

"Вже розкручений маховик політичних репресій. Наш лідер Віктор Медведчук і його сім'я піддаються політичним гонінням. Країна рухається до диктатури. Влада паралізувала діяльність судової системи і Конституційного Суду в тому числі. У країні проповідується ідеологія рабства. Сьогодні люди прийшли запитати у влади, на якій підставі, в порушення всіх конституційних норм, тримається в ув'язненні під виглядом домашнього арешту лідер "опозиційної платформи - за життя" Віктор Медведчук. Представник одного мільйона восьмисот тисяч виборців, він позбавлений можливості виконувати свої обов'язки народного депутата. Медведчук неугодний владі, тому його і ізолювали", - підкреслив Василь Німченко.