Викладач Києво-Могилянської академії, експерт з інформаційних воєн і конкурентної розвідки Дмитро Золотухін у програмі «Tiger news» розповів, чому українські спецслужби не змогли протидіяти російським.

«У 2003 році СБУ очолював Смешко. За внутрішнім своїм складом він – науковець. Коли Наливайченко став головою Служби безпеки України, з’явилися чутки про кабінети, де почали сидіти співробітники ЦРУ. Він запросив посла Тейлора на випуск курсантів академії СБУ, там був також скандал», - каже він.

Наступний керівник відомства, за його словами, працював на сусідню державу.

«Коли ця хвиля схлинула, було призначено Якименка, який був агентом Росії, абсолютно російським агентом. А фішка в тому, що оці качелі не давали вибудувати, це використовувалось як політичний інструмент. При Смешку був такий кейс із Валерієм Кравченком. Це був полковник розвідки, який вийшов публічно перед журналістами і сказав, що йому давали завдання слідкувати за лідерами опозиції за кордоном. Тобто він виконував незаконні, неконституційні накази. Не знаю, чи це була правда, чи маніпуляція також з боку опозиційних політиків. Але факт був», - розповідає Золотухін.

Сам він на той час працював у райвідділі.

Популярні новини зараз

Фермери масово залишають на полях урожай помідорів, бо невигідно возити: замість томатної пасти будуть добрива

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay показала себе маленьку на руках у батька-красеня: "Навчив боротися"

Бетмен посадив Людину-павука на пляшку: такого навіть Супермен не витримає

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Показати ще

«На низовому рівні такого не було. Але були очевидні процеси, пов’язані з тими людьми, які фактично володіють регіоном. Це керівники великих підприємств, політики, які з бізнесу пішли в районні ради і так далі. Спецслужба – це управлінська організація. Якщо в управлінській організації використовують методи, які переслідують якусь іншу мету, а не поступальний розвиток стратегічний, - звичайно, результату не буде», - робить висновок він.

Як повідомляв Знай.ua, ексдипломат Андрій Теліженко, як зіпсувалися його стосунки з Америкою і українською владою одночасно.

Також Знай.ua повідомляв, що Джангіров побачив у США комсомольців, які претендують на посади: «Комсомольський призов завжди в партії існував».