Верховна рада змогла прийняти законопроект про олігархів з урахуванням голосів групи «За Майбутнє» Ігоря Коломойського і «довіра» Андрія Веревського.

За прийняття проекту закону проголосувало 279 депутат.

Група Коломойського дала за законопроект 18 голосів, група Веревського - 15 голосів.

Рада прийняла проект закону, не чекаючи висновку Венеціанської комісії, яка на прохання України почала аналіз проекту на предмет відповідності правам людини.

Напередодні представники Венеціанської комісії під час візиту до Києва рекомендували офісу президента утриматися від голосування за проект до отримання висновків комісії, повідомив нардеп Олексій Гончаренко. Вердикт Венеціанської комісії очікується в середині грудня.

Популярні новини зараз
Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати "Та клята нація має помирати в страшних муках": репер Yarmak шокував знімками своєї доньки Жертви, пожежі, руйнування: терористична Росія знову атакувала нічну столицю У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили
Показати ще

Згідно з висновком Уповноваженого з прав людини Людмили Денисової, проект закону № 5599 порушує Конституцію України і сприяє появі цензури в ЗМІ.