Православні українці пишуть боксеру слова подяки і славлять Бога за перемогу у бою, у якому Усик завоював всі чотири пояси у суперважкій вазі, повідомляє Центр інформації УПЦ.

Після бою Олександр Усик став на коліна, перехрестився і подякував Богу.

«Слава Богу за все! З перемогою Олександр! Весь матч молився, слухаючи трансляцію. Дякую за радість, яку ти подарував нам, уболівальникам. Слава Іісусу Христу», - написав Сергій Іванченко.

«Приклад справжнього патріота і справжнього православного! Вітаю з перемогою!», - пише Ольга Чернецька.

Віруючі розповіли, як підтримували Олександра у своїх молитвах.

Популярні новини зараз
ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому
Показати ще

«Слава Богу за все! Вітаємо! Перемога Олександра з Божою допомогою! Стільки людей молилися за його перемогу», - поділилася Тетяна Хоменко.

«Спасибі, Олександр, за те, що несеш всім слово віри і любові до Господа нашого Іісуса Христа! І тримаєш бій і тілесний, і духовний. І з Богом перемагаєш! Вітаємо з перемогою», - дякує Анжела Карпенко.

Ігор Алексєєнко написав: «Слава, тобі Боже! Спаси, Господи, раба Божого Олександра! Олександр - воїн Христовий! Ми будемо за тебе молитися і далі!».

У своїх коментарях православні називають перемогу Усика прикладом віри і відданості Богу.

«Чого не може зробити людина, то може зробити людина за допомогою Бога. Радості немає меж», - написала Альона Оверчук.

«Вітаю з прекрасною перемогою, адже це перемога усього Православ'я! Бережи тебе Господь!», - привітала чемпіона Марія Кондраш-Тацюн.

«Многая літа нашому православному чемпіону», - бажає Василь Корецький.

Український боксер Олександр Усик переміг чемпіона світу у суперважкій вазі за кількома версіями Ентоні Джошуа. Усик забрав у нього пояси WBA, IBF, WBO і IBO.

Після перемоги над Ентоні Джошуа, після якого став новим чемпіоном світу у суперважкій вазі, Олександр Усик сказав, що своїм поєдинком він хотів прославити Христа.

Боксер став третім українським чемпіоном у суперважкій вазі після Володимира і Віталія Кличко