Політолог Михайло Чаплига у своєму блозі розповів про нещодавнє рішення Європейського суду з прав людини. За його словами, це рішення нелогічне.

«Мова йде про нещодавнє рішення Європейського суду з прав людини про те, що власники сторінок у соціальних мережах несуть відповідальність за коментарі, які розміщені під постами», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, після цієї новини він засумнівався в тому, чи треба Україні імплементувати рішення цього суду. Але, як зазначив Чаплига, рішення не остаточне і швидше за все воно буде оскаржене.

«Навіть якби я хотів згадати свої пости, якщо у мене йде по 4-5 в день, які опубліковані два місяці тому, то я навряд чи б зміг до них дійти. Мало що там напишуть, сторінка то відкрита…», - підкреслив Чаплига.

Як зазначив експерт, це рішення нелогічне, бо у користувачів соціальних мереж, у яких багато публікацій в день, навряд чи є можливість контролювати свої старі пости: а якщо там щось напишуть?

Популярні новини зараз

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Показати ще

«І тут раптом з'явиться якась диктаторська влада, яка скаже: «Ага Михайло, попався!». Європейський суд з прав людини не розглядає питання по суті. Він не заглиблюється в суть: він розглядає на предмет прав людини згідно з конвенцією, тобто порушувала держава ваші права чи ні, ну і дивиться в відповідно до законодавства тієї чи іншої країни», - сказав Чаплига.

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига розповів про аспекти транзиту газу через Україну.

Також Знай.ua повідомляв, що Чаплига заявив, що шанувальники влада почала прозрівати.