Для того щоб уникнути проблем з теплом (а за нинішньої ситуації на газовому ринку вони однозначно будуть), чинній владі слід було б прислухатися до поради Віктора Медведчука, голови політради партії «опозиційна платформа – за життя», і домовитися про закупівлю газу безпосередньо. Але в команді Володимира Зеленського воліють закривати рот неугодним політикам, замість того щоб вирішувати важливі для країни питання. Про це в ефірі телеканалу " Перший Незалежний» сказати член Політради ОПЗЖ Андрій Лесик.

За словами політика, через непомірно високу ціну на газ мери маленьких міст змушені закривати школи і вводити дистанційне навчання.

«Вони (чинна влада. - Ред.) змушують до того, щоб діти не могли отримувати якісну освіту. І це питання до влади. Це реальний критерій, що вони зробили для того, щоб люди були з теплом», – сказав Лесик.

Також він зазначив, що, виходячи з ситуації, що склалася, у багатьох містах тепло може закінчитися в листопаді. І це обернеться катастрофою, Про запобігання якої потрібно думати вже зараз.

"Тут питання в іншому: потрібно безпосередньо купувати газ, як домовлявся Віктор Медведчук, за адекватною, нормальною ціною і не орієнтуватися на реверс нібито з Європи, ці схеми вже давно всім відомі. Ми так живемо, тому що країною керують ззовні і при владі знаходяться люди, які нічого не вирішують. Чому так вийшло? Спасибі Зеленському. Порошенко почав все це будувати - не держава Україна, а" анти-Росію», а Зеленський успішно продовжує цей проект«, – сказав член політради партії»опозиційна платформа – за життя".

Популярні новини зараз

Маршрутник оцінив життя переляканих українців у 10 гривень: гальма відмовили на повному ходу

Настя Каменських у купальнику засвітила найсокровенніше, навіть Оля Полякова не стрималася: "Пальцем?"

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

На думку Лесика, чинна влада не робитиме нічого, щоб вийти зі сформованої газової кризи, тому що у неї інші цілі.

"Стратегія чинної влади-ходити по колу і закрити рот всім українцям, які хочуть реальних змін, справедливості, які хочуть чути правду. І яскравий тому приклад-ситуація з Віктором Медведчуком. Закривши Медведчука під домашній арешт, влада позбавила людей можливості висловлювати свою точку зору, тому що він обранець народу, депутат, людина, яка уособлювала ідею, надію, що в цій країні ще не все втрачено. Зеленський погано закінчить зі своїм монобільшинством", - констатував Андрій Лесик.

Нагадаємо, голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат України Віктор Медведчук не виключає протестних акцій в Україні вже цієї осені. Причинами цього, за його словами, можуть стати спад в економіці і, відповідно, падіння рівня життя громадян, а також зростання тарифів на комунальні послуги. Однак, на думку Медведчука, Майдани самим негативним чином позначаються на економіці країни.