Для того щоб бути справжнім лідером, зовсім необов'язково сидіти на українському залізному троні і впиватися владою президента - Гаранта Конституції. В Україні є справжні професіонали, які працюють на благо народу і без високих титулів, всупереч усім перешкодам, створеним їхніми конкурентами. Мова про голову політради "опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука.

Народ України вже усвідомив, що Володимир Зеленський, залізобетонно переконаний у власній правоті завжди і скрізь, загрався в гру зі своїми повноваженнями. Його правління коштувало нам здоров'я наших співгромадян через відсутність оперативної та ефективної масової вакцинації (це показала Дорожня карта щеплень від ковід), миру, який міг вже давно запанувати на Донбасі (адже план з врегулювання конфлікту швидше мертвий, ніж живий), коштів у держбюджеті (адже питання корупції за час президентства Зеленського досі не врегульовано) і безпосередньо благополуччя самого населення (через високі тарифи і антисоціальну політику держави).

Адже Віктор Медведчук попереджав, що Україна зіткнеться з захмарними розцінками на газ, ціна якого з 2014 року вже зросла в 14 разів. І не просто попереджав, але домовився з Росією про постачання "блакитного палива". Опозиційний лідер говорив:"замість того щоб входити в сумнівні союзи і намагатися заручитися заступництвом заходу, Києву слід було реалізувати давно розроблений проект тристороннього газотранспортного консорціуму за участю ЄС, як споживача російського газу, і РФ, як його постачальника і гаранта заповнення української ГТС блакитним паливом".

Що ще було необхідно, щоб знизити вартість тарифів на ЖКГ для наших громадян? Але Зеленський продовжив свою тарифну політику в інтересах своїх заморських партнерів. А тепер Київ б'ється в істериці навколо запуску "Північного потоку-2" і не в силах запропонувати нічого конкретного.

Що стосується миру на Донбасі, то ще 20 Січня 2019 року, за півроку до інавгурації президента Зеленського, Медведчук надав свій мирний план. Він передбачав впровадження повторюють або доповнюють Мінські угоди заходів: децентралізації, прийняття закону про амністію, формування сил забезпечення громадського порядку та установи місцевих органів влади, створення у складі України автономного регіону Донбасу, закріплення його в Конституції України.

Популярні новини зараз

В Україні почнуться масові карантинні рейди: людям без масок світять штрафи

Головне за день: скасування безкоштовного проїзду, перемога Анни Неплях на Міс Україна-Всесвіт і правила носіння маски після вакцинації

Подруга Наді Дорофєєвої Ольга Шелбі зі "Школи" втекла до Путіна на побачення: "Вийшло закохатися"

Бетмен посадив Людину-павука на пляшку: такого навіть Супермен не витримає

Показати ще

Віктор Медведчук абсолютно справедливо заявив:" потрібно повертати людей, повертати Донбас через свідомість людей, працювати з людьми", і Зеленський повторив те ж саме:"в першу чергу - повертати людей".

Але надія на те, що Володимир Олександрович все-таки наблизить світ, пішла прахом, він не захотів цього зробити. Замість того щоб налагоджувати відносини і сідати за стіл переговорів, втілювати цей мирний план в життя і використовувати Віктора Медведчука як переговірника з Росією, українська влада свідомо намагається йти на конфронтацію з РФ.

Медведчук пропонує конкретні кроки для реалізації соціальної, орієнтованої на підвищення добробуту людини політики. Але замість того щоб прислухатися до голови політради "опозиційної платформи — "за життя", команда Зеленського продовжує доводити Україну до зубожіння.

Замість того щоб з вдячністю прийняти уроки Медведчука, проти нього висувають брудні і брехливі звинувачення і відкривають політично мотивовані справи. А щоб про це не стало відомо широкому загалу, опозиційні канали, серед яких NewsOne, "112 Україна", ZIK, "Перший Незалежний", закривають - навіть незважаючи на те, що про незаконність подібних рішень сурмлять всі міжнародні організації, в тому числі і держдепів Freedom House.

Не маючи жодних доказів проти Віктора Медведчука, "ручний суд" Зеленського продовжує домашній арешт його конкуренту. Але Французькі сенатори заради зустрічі з опозиційним лідером відвідали його у нього вдома, що ще раз доводить глибоку повагу до Медведчука міжнародного співтовариства.

Ні напад на будинок Медведчука вандалів "під чуйним керівництвом" Служби безпеки України, ні інші спрямовані проти нього дії не змусили Медведчука здатися. Він продовжує боротьбу за права українського народу попри репресії влади - навіть ціною власного благополуччя, власного життя.

"Якщо ви бачите, що країна гине, боріться за її майбутнє, за правду і справедливість. Нашій країні потрібні Мир, Закон і справедливість, а не війна, непрацюючі закони і свавілля влади", - говорить Медведчук.

Щоб в нашій країні були Мир, Закон і справедливість, їй необхідний такий політик. Залишається тільки захоплюватися його стійкістю і радіти, що таку людину "Зелена" влада зламати не здатна. Адже це означає, що надія на світле майбутнє для України все ще є.

Ігор Вальський